Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
CITROEN C-CROSSER 2,2 HDi Exlusive Rocznik: 2010, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 335 661 CITROEN C-CROSSER 2,2 HDi Exlusive - Zdjęcie 2 CITROEN C-CROSSER 2,2 HDi Exlusive Rocznik: 2010, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 335 661
Do końca aukcji:
7 dni 22 godziny
Kwota netto:
24 600 PLN
Czas rozpoczęcia: 2019-01-21 13:30

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
RENAULT Clio 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 149 355 RENAULT Clio 1,5 dCi - Uszkodzony - Zdjęcie 1 RENAULT Clio 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 149 355
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
10 900 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
BMW 120 - rama Rocznik: 2006, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1 BMW 120 - rama - Zdjęcie 3 BMW 120 - rama Rocznik: 2006, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
60 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Dacia Logan MCV - Uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 1.1 benzyna, Przebieg: 89 821 Dacia Logan MCV - Uszkodzony  - Zdjęcie 2 Dacia Logan MCV - Uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 1.1 benzyna, Przebieg: 89 821
Do końca aukcji:
8 dni 22 godziny
Kwota netto:
3 800 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Mini Cooper Rocznik: 2011, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1 Mini Cooper - Zdjęcie 2 Mini Cooper Rocznik: 2011, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
1 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
NISSAN QASHQAI 2.0 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2010, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 374 119 NISSAN QASHQAI 2.0 dCi - Uszkodzony - Zdjęcie 1 NISSAN QASHQAI 2.0 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2010, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 374 119
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
10 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Opel Vivaro 1.6 CDTI - 9 osobowy Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 44 778 Opel Vivaro 1.6 CDTI - 9 osobowy - Zdjęcie 2 Opel Vivaro 1.6 CDTI - 9 osobowy Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 44 778
Do końca aukcji:
8 dni 22 godziny
Kwota netto:
79 300 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Audi A6 2.0 TDi 190KM- uszkodzony Rocznik: 2015, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 33 600 Audi A6 2.0 TDi 190KM- uszkodzony  - Zdjęcie 16 Audi A6 2.0 TDi 190KM- uszkodzony Rocznik: 2015, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 33 600
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
51 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Rapid 1.2 TSI Rocznik: 2017, Silnik: 1.2 benzyna + lpg, Przebieg: 48 008 Skoda Rapid 1.2 TSI - Zdjęcie 1 Skoda Rapid 1.2 TSI Rocznik: 2017, Silnik: 1.2 benzyna + lpg, Przebieg: 48 008
Do końca aukcji:
8 dni 22 godziny
Kwota netto:
30 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Audi S4 Quattro 3.0 TFSI 333KM - uszkodzony Rocznik: 2011, Silnik: 3.0 benzyna, Przebieg: 1 Audi S4 Quattro 3.0 TFSI 333KM  - uszkodzony - Zdjęcie 1 Audi S4 Quattro 3.0 TFSI 333KM - uszkodzony Rocznik: 2011, Silnik: 3.0 benzyna, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
7 dni 22 godziny
Kwota netto:
28 300 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
FORD TRANSIT - uszkodzony! Rocznik: 2010, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 1 FORD TRANSIT - uszkodzony! - Zdjęcie 1 FORD TRANSIT - uszkodzony! Rocznik: 2010, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
14 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
RENAULT Megane 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 129 647  RENAULT Megane 1,5 dCi - Uszkodzony  - Zdjęcie 1 RENAULT Megane 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 129 647
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
14 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 170KM Rocznik: 2009, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 267 770 VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 170KM - Zdjęcie 15 VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 170KM Rocznik: 2009, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 267 770
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
22 800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DR MOTOR DR2 Rocznik: 2012, Silnik: 1.3 benzyna + lpg, Przebieg: 51 335 DR MOTOR DR2  - Zdjęcie 2 DR MOTOR DR2 Rocznik: 2012, Silnik: 1.3 benzyna + lpg, Przebieg: 51 335
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
7 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 118I Rocznik: 2009, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 143 997 BMW 118I - Zdjęcie 2 BMW 118I Rocznik: 2009, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 143 997
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
16 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Opel Astra IV Sports Tourer 1.7 CDTI- uszkodzony Rocznik: 2011, Silnik: 1.7 olej napędowy, Przebieg: 245 300 Opel Astra IV Sports Tourer 1.7 CDTI- uszkodzony  - Zdjęcie 3 Opel Astra IV Sports Tourer 1.7 CDTI- uszkodzony Rocznik: 2011, Silnik: 1.7 olej napędowy, Przebieg: 245 300
Do końca aukcji:
6 dni 22 godziny
Kwota netto:
12 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW X3 xDrive20d xLine Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 48 870 BMW X3  xDrive20d xLine  - Lewy bok przód BMW X3 xDrive20d xLine Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 48 870
Do końca aukcji:
85 dni 21 godzin
Kwota netto:
116 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
BMW 118d M Sport Shadow Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 31 552 BMW 118d M Sport Shadow  - Lewy bok przód BMW 118d M Sport Shadow Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 31 552
Do końca aukcji:
85 dni 21 godzin
Kwota netto:
89 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Audi A4 2.0 TFSI 179KM Rocznik: 2011, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 328 047  Audi A4 2.0 TFSI 179KM - Zdjęcie 1 Audi A4 2.0 TFSI 179KM Rocznik: 2011, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 328 047
Do końca aukcji:
8 dni 22 godziny
Kwota netto:
24 400 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Volvo XC60 2.4 D4 AWD Momentum Volvo XC60 2.4 D4 AWD Momentum 92 500 PLN Autobus turystyczny SETRA S 519 HD 6x2 - 71 miejsc Autobus turystyczny SETRA S 519 HD 6x2 - 71 miejsc 1 290 000 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej