Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
Citroen C-ELYSEE 1,6VTi Feel PB+LPG- Taxi Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna + lpg, Przebieg: 85 500 Citroen C-ELYSEE 1,6VTi Feel PB+LPG- Taxi - Zdjęcie 1 Citroen C-ELYSEE 1,6VTi Feel PB+LPG- Taxi Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna + lpg, Przebieg: 85 500
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
27 900 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-08-17 15:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Fabia 1,2 Rocznik: 2011, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 226 278 Skoda Fabia 1,2  - Zdjęcie 1 Skoda Fabia 1,2 Rocznik: 2011, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 226 278
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
9 800 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-08-17 14:30
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Toyota Corolla Verso 1,8 Gold+ - Uszkodzony Rocznik: 2007, Silnik: 1.8 benzyna, Przebieg: 177 947 Toyota Corolla Verso 1,8 Gold+ - Uszkodzony - Zdjęcie 1 Toyota Corolla Verso 1,8 Gold+ - Uszkodzony Rocznik: 2007, Silnik: 1.8 benzyna, Przebieg: 177 947
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
13 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
RENAULT MASTER 2,5 120KM Rocznik: 2010, Silnik: 2.5 olej napędowy, Przebieg: 437 512 RENAULT MASTER 2,5 120KM - Zdjęcie 1 RENAULT MASTER 2,5 120KM Rocznik: 2010, Silnik: 2.5 olej napędowy, Przebieg: 437 512
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
18 300 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Renault Premium 460.19T Rocznik: 2013, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 789 834 Renault Premium 460.19T - Zdjęcie 1 Renault Premium 460.19T Rocznik: 2013, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 789 834
Do końca aukcji:
5 dni 7 godzin
Kwota netto:
54 400 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-08-17 13:30

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Renault Magnum 500DXi E5 Rocznik: 2008, Silnik: 12.8 olej napędowy, Przebieg: 1 032 793 Renault Magnum 500DXi E5 - Zdjęcie 1 Renault Magnum 500DXi E5 Rocznik: 2008, Silnik: 12.8 olej napędowy, Przebieg: 1 032 793
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
34 300 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Peugeot Boxer 2,0HDi 163KM - 10 Europalet Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 17 778 Peugeot Boxer 2,0HDi 163KM - 10 Europalet  - Zdjęcie 1 Peugeot Boxer 2,0HDi 163KM - 10 Europalet Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 17 778
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
87 400 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Iveco Daily 35S17 Rocznik: 2016, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 216 188 Iveco Daily 35S17 - Zdjęcie 1 Iveco Daily 35S17 Rocznik: 2016, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 216 188
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
79 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF XF 105.460 E5 SSC- uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 1 DAF XF 105.460 E5 SSC- uszkodzony - Zdjęcie 2 DAF XF 105.460 E5 SSC- uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
31 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Fiat Ducato 3,0 M-Jet 177KM Rocznik: 2013, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 409 544 Fiat Ducato 3,0 M-Jet 177KM - Zdjęcie 2 Fiat Ducato 3,0 M-Jet 177KM Rocznik: 2013, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 409 544
Do końca aukcji:
5 dni 7 godzin
Kwota netto:
27 800 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
DAF XF 105.460- uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 1 DAF XF 105.460- uszkodzony - Zdjęcie 1 DAF XF 105.460- uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
4 dni 7 godzin
Kwota netto:
50 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGX 18.480 E5 4x2 BLS Rocznik: 2012, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 525 610 MAN TGX 18.480 E5 4x2 BLS - Zdjęcie 1 MAN TGX 18.480 E5 4x2 BLS Rocznik: 2012, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 525 610
Do końca aukcji:
11 dni 7 godzin
Kwota netto:
97 900 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
MAN 18.440 TGX E5 Rocznik: 2012, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 601 617 MAN 18.440 TGX E5 - Zdjęcie 1 MAN 18.440 TGX E5 Rocznik: 2012, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 601 617
Do końca aukcji:
12 dni 7 godzin
Kwota netto:
87 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
MAN TGX 18.440 Euro 5 Rocznik: 2010, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 1 117 425 MAN TGX 18.440 Euro 5 - Zdjęcie 55 MAN TGX 18.440 Euro 5 Rocznik: 2010, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 1 117 425
Do końca aukcji:
11 dni 7 godzin
Kwota netto:
45 900 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
MAN 18.440 TGX Euro 5 Rocznik: 2010, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 899 370 MAN 18.440 TGX Euro 5 - Zdjęcie 2 MAN 18.440 TGX Euro 5 Rocznik: 2010, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 899 370
Do końca aukcji:
12 dni 7 godzin
Kwota netto:
83 900 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Ford Focus 1,8 TDCI Rocznik: 2010, Silnik: 1.8 olej napędowy, Przebieg: 344 663 Ford Focus 1,8 TDCI - Zdjęcie 1 Ford Focus 1,8 TDCI Rocznik: 2010, Silnik: 1.8 olej napędowy, Przebieg: 344 663
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
7 300 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW Seria 5 535 - Uszkodzony Rocznik: 2012, Silnik: 3.0 hybryda, Przebieg: 83 910 BMW Seria 5 535 - Uszkodzony  - Zdjęcie 11 BMW Seria 5 535 - Uszkodzony Rocznik: 2012, Silnik: 3.0 hybryda, Przebieg: 83 910
Do końca aukcji:
5 dni 7 godzin
Kwota netto:
44 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Iveco ML120E25 Euro Cargo E5 Rocznik: 2010, Silnik: 5.9 olej napędowy, Przebieg: 491 874 Iveco ML120E25 Euro Cargo E5 - Zdjęcie 1 Iveco ML120E25 Euro Cargo E5 Rocznik: 2010, Silnik: 5.9 olej napędowy, Przebieg: 491 874
Do końca aukcji:
5 dni 7 godzin
Kwota netto:
46 900 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
BMW Seria 520D Steptronic Rocznik: 2013, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 93 725 BMW Seria 520D Steptronic - Zdjęcie 1 BMW Seria 520D Steptronic Rocznik: 2013, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 93 725
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
52 700 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Motocykl Triumph Street Triple- uszkodzony Rocznik: 2017, Silnik: 0.8 benzyna, Przebieg: 1 Motocykl Triumph Street Triple- uszkodzony - Zdjęcie 13 Motocykl Triumph Street Triple- uszkodzony Rocznik: 2017, Silnik: 0.8 benzyna, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
3 dni 7 godzin
Kwota netto:
17 100 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Koparka Gąsiennicowa Caterpillar 352F Koparka Gąsiennicowa Caterpillar 352F 1 246 500 PLN Linia do produkcji folii EUROTECH EXTRUSION Linia do produkcji folii EUROTECH EXTRUSION 990 000 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej