Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDi Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 85 662 PEUGEOT PARTNER 1.6 HDi  - Lewy bok przód PEUGEOT PARTNER 1.6 HDi Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 85 662
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
25 500 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-04-20 16:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
PEUGEOT PARTNER VAN 1.6 HDI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 121 002 PEUGEOT PARTNER VAN 1.6 HDI - Lewy bok przód PEUGEOT PARTNER VAN 1.6 HDI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 121 002
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
24 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDi Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 100 324 PEUGEOT PARTNER 1.6 HDi  - Lewy bok przód PEUGEOT PARTNER 1.6 HDi Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 100 324
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
24 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 134 950 OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI - Lewy bok przód OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 134 950
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
30 500 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 128 659 OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI  - Lewy bok przód OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 128 659
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
30 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 119 506 OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI  - Lewy bok przód OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 119 506
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
30 900 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-04-20 15:30
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 126 019 OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI  - Lewy bok przód OPEL ASTRA IV 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 126 019
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
30 300 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OPEL ASTRA 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 125 811 OPEL ASTRA 1.6 CDTI - Lewy bok przód OPEL ASTRA 1.6 CDTI Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 125 811
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
30 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna + lpg, Przebieg: 83 208 Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG - Zdjęcie 1 Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna + lpg, Przebieg: 83 208
Do końca aukcji:
4 dni 11 godzin
Kwota netto:
22 200 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-04-20 13:30
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGL 12.180 4580ccm 180KM Rocznik: 2011, Silnik: 4.6 olej napędowy, Przebieg: 280 501 MAN TGL 12.180 4580ccm  180KM - Zdjęcie 1 MAN TGL 12.180 4580ccm 180KM Rocznik: 2011, Silnik: 4.6 olej napędowy, Przebieg: 280 501
Do końca aukcji:
4 dni 11 godzin
Kwota netto:
68 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DACIA Dokker Van Rocznik: 2014, Silnik: 1.6 benzyna, Przebieg: 225 182 DACIA Dokker Van - Zdjęcie 2 DACIA Dokker Van Rocznik: 2014, Silnik: 1.6 benzyna, Przebieg: 225 182
Do końca aukcji:
4 dni 11 godzin
Kwota netto:
12 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW Seria 5 535 - Uszkodzony Rocznik: 2012, Silnik: 3.0 hybryda, Przebieg: 83 910 BMW Seria 5 535 - Uszkodzony  - Zdjęcie 1 BMW Seria 5 535 - Uszkodzony Rocznik: 2012, Silnik: 3.0 hybryda, Przebieg: 83 910
Do końca aukcji:
4 dni 11 godzin
Kwota netto:
58 800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
RENAULT Megane IV 1,6 Pb+LPG Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna + lpg, Przebieg: 15 589 RENAULT Megane IV 1,6 Pb+LPG - Zdjęcie 1 RENAULT Megane IV 1,6 Pb+LPG Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna + lpg, Przebieg: 15 589
Do końca aukcji:
4 dni 11 godzin
Kwota netto:
40 700 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGX 18.480 Euro 6 Rocznik: 2016, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 152 712 MAN TGX 18.480 Euro 6  - Zdjęcie 1 MAN TGX 18.480 Euro 6 Rocznik: 2016, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 152 712
Do końca aukcji:
5 dni 11 godzin
Kwota netto:
217 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Iveco Stralis AS440S46 Rocznik: 2015, Silnik: 11.1 olej napędowy, Przebieg: 183 855 Iveco Stralis AS440S46 - Zdjęcie 2 Iveco Stralis AS440S46 Rocznik: 2015, Silnik: 11.1 olej napędowy, Przebieg: 183 855
Do końca aukcji:
4 dni 11 godzin
Kwota netto:
142 500 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 630i Coupe E63 Steptronic Rocznik: 2009, Silnik: 3.0 benzyna, Przebieg: 109 864 BMW 630i Coupe E63 Steptronic - Zdjęcie 17 BMW 630i Coupe E63 Steptronic Rocznik: 2009, Silnik: 3.0 benzyna, Przebieg: 109 864
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
54 200 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Lexus RX- uszkodzony Rocznik: 2010, Silnik: 3.5 benzyna + lpg, Przebieg: 123 419 Lexus RX- uszkodzony - Zdjęcie 15 Lexus RX- uszkodzony Rocznik: 2010, Silnik: 3.5 benzyna + lpg, Przebieg: 123 419
Do końca aukcji:
6 dni 11 godzin
Kwota netto:
23 400 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF XF 440 Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 282 806 DAF XF 440 - Zdjęcie 2 DAF XF 440 Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 282 806
Do końca aukcji:
5 dni 11 godzin
Kwota netto:
172 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna + lpg, Przebieg: 60 219 Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG - Zdjęcie 1 Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna + lpg, Przebieg: 60 219
Do końca aukcji:
5 dni 11 godzin
Kwota netto:
22 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna + lpg, Przebieg: 37 551 Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG - Zdjęcie 1 Skoda Fabia 1.0 Pb+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna + lpg, Przebieg: 37 551
Do końca aukcji:
5 dni 11 godzin
Kwota netto:
25 800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Linia do wypieku pieczywa Kornfeil Linia do wypieku pieczywa Kornfeil 550 000 PLN Tokarka DOOSAN CNC LYNX 220 LSYC Tokarka DOOSAN CNC LYNX 220 LSYC 349 000 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej