Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
Lexus IS 300h F Sport Rocznik: 2014, Silnik: 2.5 benzyna, Przebieg: 81 351 Lexus IS 300h F Sport - Zdjęcie 1 Lexus IS 300h F Sport Rocznik: 2014, Silnik: 2.5 benzyna, Przebieg: 81 351
Do końca aukcji:
8 dni 20 godzin
Kwota netto:
60 300 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-10-22 14:30

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat Ducato 3.0 MJ 177 KM- 10 europalet Rocznik: 2014, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 309 668 Fiat Ducato 3.0 MJ 177 KM- 10 europalet - Zdjęcie 1 Fiat Ducato 3.0 MJ 177 KM- 10 europalet Rocznik: 2014, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 309 668
Do końca aukcji:
6 dni 20 godzin
Kwota netto:
40 800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGX 18.440 Euro 5 Rocznik: 2010, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 1 117 425 MAN TGX 18.440 Euro 5 - Zdjęcie 55 MAN TGX 18.440 Euro 5 Rocznik: 2010, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 1 117 425
Do końca aukcji:
6 dni 20 godzin
Kwota netto:
38 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGX 18.440 4X2 BLS XXL Euro 6 Rocznik: 2016, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 232 933 MAN TGX 18.440 4X2 BLS XXL Euro 6 - Zdjęcie 2 MAN TGX 18.440 4X2 BLS XXL Euro 6 Rocznik: 2016, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 232 933
Do końca aukcji:
6 dni 20 godzin
Kwota netto:
233 100 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
RENAULT Master 2,3 dCi 100KM Rocznik: 2013, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 230 556 RENAULT Master 2,3 dCi 100KM - Zdjęcie 1 RENAULT Master 2,3 dCi 100KM Rocznik: 2013, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 230 556
Do końca aukcji:
7 dni 20 godzin
Kwota netto:
30 400 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab Rocznik: 2016, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 145 462 DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab  - Zdjęcie 38 DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab Rocznik: 2016, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 145 462
Do końca aukcji:
7 dni 20 godzin
Kwota netto:
215 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab Rocznik: 2016, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 93 451 DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab  - Zdjęcie 1 DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab Rocznik: 2016, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 93 451
Do końca aukcji:
7 dni 20 godzin
Kwota netto:
218 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab Rocznik: 2016, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 103 910 DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab  - Zdjęcie 1 DAF CF 400FT E6 4x2 Space Cab Rocznik: 2016, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 103 910
Do końca aukcji:
7 dni 20 godzin
Kwota netto:
216 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
MERCEDES E350- uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 216 013 MERCEDES E350- uszkodzony - Zdjęcie 2 MERCEDES E350- uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 216 013
Do końca aukcji:
7 dni 20 godzin
Kwota netto:
25 000 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-10-22 14:00

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 Rocznik: 2008, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 1 041 472 Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 - Zdjęcie 1 Ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 Rocznik: 2008, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 1 041 472
Do końca aukcji:
8 dni 20 godzin
Kwota netto:
30 200 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Autobus Golden Dragon XML- uszkodzony Rocznik: 2010, Silnik: 8.8 olej napędowy, Przebieg: 1 Autobus Golden Dragon XML- uszkodzony - Zdjęcie 1 Autobus Golden Dragon XML- uszkodzony Rocznik: 2010, Silnik: 8.8 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
13 dni 20 godzin
Kwota netto:
13 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Autobus Golden Dragon XML6155 Rocznik: 2010, Silnik: 8.8 olej napędowy, Przebieg: 404 944 Autobus Golden Dragon XML6155 - Zdjęcie 1 Autobus Golden Dragon XML6155 Rocznik: 2010, Silnik: 8.8 olej napędowy, Przebieg: 404 944
Do końca aukcji:
14 dni 20 godzin
Kwota netto:
43 800 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
BMW 120 - rama Rocznik: 2006, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1 BMW 120 - rama - Zdjęcie 3 BMW 120 - rama Rocznik: 2006, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
13 dni 20 godzin
Kwota netto:
440 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 23 960 Fiat 500 1.2 Pop - Prawy bok przód Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 23 960
Do końca aukcji:
91 dni 20 godzin
Kwota netto:
28 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 29 667 Fiat 500 1.2 Pop - Lewy bok przód Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 29 667
Do końca aukcji:
91 dni 20 godzin
Kwota netto:
28 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
HYUNDAI i40 1.7 CRDi Rocznik: 2015, Silnik: 1.7 olej napędowy, Przebieg: 85 975 HYUNDAI i40 1.7 CRDi  - Lewy bok przód HYUNDAI i40 1.7 CRDi Rocznik: 2015, Silnik: 1.7 olej napędowy, Przebieg: 85 975
Do końca aukcji:
92 dni 20 godzin
Kwota netto:
47 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 21 733 Fiat 500 1.2 Pop - Lewy bok przód Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 21 733
Do końca aukcji:
91 dni 20 godzin
Kwota netto:
29 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 19 329 Fiat 500 1.2 Pop - Lewy bok przód Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 19 329
Do końca aukcji:
91 dni 20 godzin
Kwota netto:
29 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 16 446 Fiat 500 1.2 Pop - Lewy bok przód Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 16 446
Do końca aukcji:
91 dni 20 godzin
Kwota netto:
29 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 29 084 Fiat 500 1.2 Pop - Lewy bok przód Fiat 500 1.2 Pop Rocznik: 2016, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 29 084
Do końca aukcji:
91 dni 20 godzin
Kwota netto:
28 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
VOLVO V60 D4 Drive-E Momentum VOLVO V60 D4 Drive-E Momentum 56 600 PLN BMW X4 xDrive 20 d M Sport BMW X4 xDrive 20 d M Sport 136 600 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej