Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
RENAULT MASCOT Rocznik: 2006, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 459 125 RENAULT MASCOT - Zdjęcie 2 RENAULT MASCOT Rocznik: 2006, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 459 125
Do końca aukcji:
4 dni 3 godziny
Kwota netto:
6 800 PLN
Czas rozpoczęcia: 2019-02-15 17:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Volvo FH 600 E5 FH 6x4 Rocznik: 2011, Silnik: 3.9 olej napędowy, Przebieg: 934 192  Volvo FH 600 E5 FH 6x4 - Zdjęcie 1 Volvo FH 600 E5 FH 6x4 Rocznik: 2011, Silnik: 3.9 olej napędowy, Przebieg: 934 192
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
168 000 PLN
Czas rozpoczęcia: 2019-02-15 15:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 24 248 BMW 316d  - Lewy bok przód BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 24 248
Do końca aukcji:
2 dni 3 godziny
Kwota netto:
86 500 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 17 173 BMW 316d  - Lewy bok przód BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 17 173
Do końca aukcji:
2 dni 3 godziny
Kwota netto:
87 500 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 25 287 BMW 316d  - Lewy bok przód BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 25 287
Do końca aukcji:
2 dni 3 godziny
Kwota netto:
86 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 22 699 BMW 316d  - Lewy bok przód BMW 316d Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 22 699
Do końca aukcji:
2 dni 3 godziny
Kwota netto:
87 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Mini One Rocznik: 2017, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 23 773 Mini One - Lewy bok przód Mini One Rocznik: 2017, Silnik: 1.2 benzyna, Przebieg: 23 773
Do końca aukcji:
2 dni 3 godziny
Kwota netto:
55 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Superb 2.0 TSI 220KM Laurin & Klement Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 48 259 Skoda Superb 2.0 TSI 220KM Laurin & Klement  - Zdjęcie 1 Skoda Superb 2.0 TSI 220KM Laurin & Klement Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 48 259
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
86 500 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF XF460 E6 Space Cab (ND) Rocznik: 2016, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 386 521  DAF XF460 E6 Space Cab (ND)  - Zdjęcie 2 DAF XF460 E6 Space Cab (ND) Rocznik: 2016, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 386 521
Do końca aukcji:
4 dni 3 godziny
Kwota netto:
191 000 PLN
Czas rozpoczęcia: 2019-02-15 14:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Dacia Logan II MCV 1.2 16V Rocznik: 2017, Silnik: 1.1 benzyna, Przebieg: 47 326  Dacia Logan II MCV 1.2 16V - Zdjęcie 1 Dacia Logan II MCV 1.2 16V Rocznik: 2017, Silnik: 1.1 benzyna, Przebieg: 47 326
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
21 100 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Volvo FH - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 12.8 olej napędowy, Przebieg: 1 Volvo FH  - Uszkodzony  - Zdjęcie 5 Volvo FH - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 12.8 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
4 dni 3 godziny
Kwota netto:
49 800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Fiat Ducato 2.2 M-jet 101KM Rocznik: 2011, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 266 857  Fiat Ducato 2.2 M-jet 101KM - Zdjęcie 7 Fiat Ducato 2.2 M-jet 101KM Rocznik: 2011, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 266 857
Do końca aukcji:
4 dni 3 godziny
Kwota netto:
11 100 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Ford Transit Courier 1.5 TDCi Rocznik: 2017, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 37 978 Ford Transit Courier  1.5 TDCi  - Lewy bok przód Ford Transit Courier 1.5 TDCi Rocznik: 2017, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 37 978
Do końca aukcji:
4 dni 3 godziny
Kwota netto:
33 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MERCEDES Actros 1844 E5 Rocznik: 2010, Silnik: 11.9 olej napędowy, Przebieg: 867 803 MERCEDES Actros 1844 E5 - Zdjęcie 1 MERCEDES Actros 1844 E5 Rocznik: 2010, Silnik: 11.9 olej napędowy, Przebieg: 867 803
Do końca aukcji:
4 dni 3 godziny
Kwota netto:
69 800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF XF 105.460 Space Cab Rocznik: 2012, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 633 412  DAF XF 105.460 Space Cab - Zdjęcie 2 DAF XF 105.460 Space Cab Rocznik: 2012, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 633 412
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
74 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
SCANIA R440 E5 HNA Top. Rocznik: 2008, Silnik: 12.7 olej napędowy, Przebieg: 1 145 909  SCANIA R440 E5 HNA Top. - Zdjęcie 1 SCANIA R440 E5 HNA Top. Rocznik: 2008, Silnik: 12.7 olej napędowy, Przebieg: 1 145 909
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
36 100 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
SCANIA R450 LA 4x2 HEB Topl. Rocznik: 2014, Silnik: 12.7 olej napędowy, Przebieg: 611 914 SCANIA R450 LA 4x2 HEB Topl. - Zdjęcie 2 SCANIA R450 LA 4x2 HEB Topl. Rocznik: 2014, Silnik: 12.7 olej napędowy, Przebieg: 611 914
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
143 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGX 18.400 + przyczepa ROLFO C171 Rocznik: 2012, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 736 849 MAN TGX 18.400 + przyczepa ROLFO C171 - Zdjęcie 1 MAN TGX 18.400 + przyczepa ROLFO C171 Rocznik: 2012, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 736 849
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
136 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
SCANIA R 420 E4 LA 4x2 HNA High. - Uszkodzona Rocznik: 2009, Silnik: 11.7 olej napędowy, Przebieg: 821 862 SCANIA R 420 E4 LA 4x2 HNA High. - Uszkodzona - Zdjęcie 1 SCANIA R 420 E4 LA 4x2 HNA High. - Uszkodzona Rocznik: 2009, Silnik: 11.7 olej napędowy, Przebieg: 821 862
Do końca aukcji:
3 dni 3 godziny
Kwota netto:
29 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Autobus SCANIA Irizar PB 12.35 - 51 miejsc Autobus SCANIA Irizar PB 12.35 - 51 miejsc 206 000 PLN Skoda Superb 2.0 TSI 220KM Laurin & Klement Skoda Superb 2.0 TSI 220KM Laurin & Klement 86 500 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej