Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
Skoda Octavia 2.0 TDI-CR 150KM Rocznik: 2016, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 152 727  Skoda Octavia  2.0 TDI-CR 150KM - Zdjęcie 2 Skoda Octavia 2.0 TDI-CR 150KM Rocznik: 2016, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 152 727
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
45 200 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-12-14 15:30
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Superb 4x4 2.0 TDI-CR 190KM- DSG Rocznik: 2016, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 124 012  Skoda Superb 4x4 2.0 TDI-CR 190KM- DSG - Zdjęcie 1 Skoda Superb 4x4 2.0 TDI-CR 190KM- DSG Rocznik: 2016, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 124 012
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
62 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Suzuki Vitara Premium 1.6 120 KM Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna, Przebieg: 20 896 Suzuki Vitara Premium 1.6 120 KM - Zdjęcie 1 Suzuki Vitara Premium 1.6 120 KM Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna, Przebieg: 20 896
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
41 500 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Opel Insignia 2.0 CDTI 163KM Rocznik: 2015, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 253 290 Opel Insignia 2.0 CDTI 163KM - Zdjęcie 11 Opel Insignia 2.0 CDTI 163KM Rocznik: 2015, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 253 290
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
33 900 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-12-14 14:30
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Mercedes-Benz GL63 AMG Rocznik: 2014, Silnik: 5.5 benzyna, Przebieg: 151 269 Mercedes-Benz GL63 AMG  - Zdjęcie 4 Mercedes-Benz GL63 AMG Rocznik: 2014, Silnik: 5.5 benzyna, Przebieg: 151 269
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
182 000 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-12-14 14:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Peugeot Boxer 2.2 HDI 120KM Rocznik: 2008, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 290 924 Peugeot Boxer 2.2 HDI 120KM - Zdjęcie 3 Peugeot Boxer 2.2 HDI 120KM Rocznik: 2008, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 290 924
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
11 600 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
DAF FT XF105.460 E5 Space Cab Rocznik: 2012, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 626 184 DAF FT XF105.460 E5 Space Cab - Zdjęcie 8 DAF FT XF105.460 E5 Space Cab Rocznik: 2012, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 626 184
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
79 800 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
SCANIA R500 E5 Rocznik: 2013, Silnik: 15.6 olej napędowy, Przebieg: 641 091  SCANIA R500 E5 - Zdjęcie 13 SCANIA R500 E5 Rocznik: 2013, Silnik: 15.6 olej napędowy, Przebieg: 641 091
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
160 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Iveco 35C18 Daily Rocznik: 2011, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 387 974  Iveco 35C18 Daily - Zdjęcie 5 Iveco 35C18 Daily Rocznik: 2011, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 387 974
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
31 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
MAN TGX 18.440 E5 - Uszkodzony Rocznik: 2011, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 717 680 MAN TGX 18.440 E5 - Uszkodzony - Zdjęcie 2 MAN TGX 18.440 E5 - Uszkodzony Rocznik: 2011, Silnik: 10.5 olej napędowy, Przebieg: 717 680
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
57 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Opel Astra IV 1,6 115KM Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna, Przebieg: 11 638  Opel Astra IV 1,6 115KM - Zdjęcie 17 Opel Astra IV 1,6 115KM Rocznik: 2017, Silnik: 1.6 benzyna, Przebieg: 11 638
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
34 100 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-12-14 13:30

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Skoda Fabia- uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 1.4 olej napędowy, Przebieg: 1 Skoda Fabia- uszkodzony - Zdjęcie 2 Skoda Fabia- uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 1.4 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
4 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Skoda Fabia 1.2 TDI Rocznik: 2013, Silnik: 1.2 olej napędowy, Przebieg: 153 471 Skoda Fabia 1.2 TDI  - Zdjęcie 1 Skoda Fabia 1.2 TDI Rocznik: 2013, Silnik: 1.2 olej napędowy, Przebieg: 153 471
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
9 100 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Peugeot Boxer 2,2HDI 110KM Rocznik: 2013, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 357 533 Peugeot Boxer 2,2HDI 110KM - Zdjęcie 2 Peugeot Boxer 2,2HDI 110KM Rocznik: 2013, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 357 533
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
18 100 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat Ducato 2,3 130KM Rocznik: 2017, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 24 858 Fiat Ducato 2,3 130KM - Zdjęcie 1 Fiat Ducato 2,3 130KM Rocznik: 2017, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 24 858
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
67 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Ford Fusion SE 2.5 175KM Rocznik: 2014, Silnik: 2.5 benzyna, Przebieg: 79 357 Ford Fusion SE 2.5 175KM - Zdjęcie 3 Ford Fusion SE 2.5 175KM Rocznik: 2014, Silnik: 2.5 benzyna, Przebieg: 79 357
Do końca aukcji:
5 dni 23 godziny
Kwota netto:
31 800 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Volvo XC60 2.4 D4 AWD Momentum Volvo XC60 2.4 D4 AWD Momentum 95 000 PLN Spycharka gąsienicowa CAT D6N LGP Spycharka gąsienicowa CAT D6N LGP 268 000 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej