Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
Skoda Fabia 1,0 PB+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna, Przebieg: 67 231 Skoda Fabia 1,0 PB+LPG - Lewy bok przód Skoda Fabia 1,0 PB+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna, Przebieg: 67 231
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
23 500 PLN
Czas rozpoczęcia: 2017-12-13 15:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Skoda Fabia 1,0 PB+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna, Przebieg: 84 444 Skoda Fabia 1,0 PB+LPG - Lewy bok przód Skoda Fabia 1,0 PB+LPG Rocznik: 2016, Silnik: 1.0 benzyna, Przebieg: 84 444
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
23 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Ciagnik RENAULT T460 E6 Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 121 303 Ciagnik RENAULT T460 E6 - Zdjęcie 1 Ciagnik RENAULT T460 E6 Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 121 303
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
188 000 PLN
Czas rozpoczęcia: 2017-12-13 13:30

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Citroen Jumper Rocznik: 2013, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 226 263 Citroen Jumper - Zdjęcie 2 Citroen Jumper Rocznik: 2013, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 226 263
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
28 100 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Ford Transit Rocznik: 2013, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 359 092 Ford Transit - Zdjęcie 1 Ford Transit Rocznik: 2013, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 359 092
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
27 600 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Opel Vivaro 1,6 116KM - 9 osobowy Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 179 327 Opel Vivaro 1,6  116KM - 9 osobowy  - Zdjęcie 2 Opel Vivaro 1,6 116KM - 9 osobowy Rocznik: 2015, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 179 327
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
49 100 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Opel Insignia 2.0 CDTI MR`14 Rocznik: 2014, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 162 059 Opel Insignia 2.0 CDTI MR`14 - Zdjęcie 1 Opel Insignia 2.0 CDTI MR`14 Rocznik: 2014, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 162 059
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
50 200 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
BMW Seria 3 318d Rocznik: 2015, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 47 865 BMW Seria 3 318d - Zdjęcie 1 BMW Seria 3 318d Rocznik: 2015, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 47 865
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
84 200 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
MAN TGA 18.480 Rocznik: 2007, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 752 295 MAN TGA 18.480 - Zdjęcie 1 MAN TGA 18.480 Rocznik: 2007, Silnik: 12.4 olej napędowy, Przebieg: 752 295
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
22 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
FIAT DUCATO MAXI - Uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 158 338 FIAT DUCATO MAXI - Uszkodzony  - Zdjęcie 1 FIAT DUCATO MAXI - Uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 158 338
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
26 500 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
RENAULT Master Rocznik: 2012, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 262 037 RENAULT Master - Zdjęcie 1 RENAULT Master Rocznik: 2012, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 262 037
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
35 700 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Fiat Ducato Maxi - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 1 Fiat Ducato Maxi - Uszkodzony  - Zdjęcie 4 Fiat Ducato Maxi - Uszkodzony Rocznik: 2014, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
20 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Peugeot Boxer Rocznik: 2010, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 251 554 Peugeot Boxer - Zdjęcie 2 Peugeot Boxer Rocznik: 2010, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 251 554
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
12 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MERCEDES GLA Rocznik: 2014, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 50 992  MERCEDES GLA - Zdjęcie 2 MERCEDES GLA Rocznik: 2014, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 50 992
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
85 400 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF FT XF 105 460 SC Rocznik: 2008, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 1 082 179 DAF FT XF 105 460 SC - Zdjęcie 2 DAF FT XF 105 460 SC Rocznik: 2008, Silnik: 12.9 olej napędowy, Przebieg: 1 082 179
Do końca aukcji:
5 dni 19 godzin
Kwota netto:
40 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DACIA LOGAN 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2008, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 1 DACIA LOGAN 1,5 dCi - Uszkodzony  - Zdjęcie 2 DACIA LOGAN 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2008, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
4 300 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Audi S6 Quattro 4,2 FSI Avant Rocznik: 2008, Silnik: 4.2 benzyna, Przebieg: 206 145 Audi S6 Quattro 4,2 FSI Avant - Zdjęcie 1 Audi S6 Quattro 4,2 FSI Avant Rocznik: 2008, Silnik: 4.2 benzyna, Przebieg: 206 145
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
45 600 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Opel Insignia 2,0 CDTI Edition Rocznik: 2013, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 213 899 Opel Insignia 2,0 CDTI Edition  - Zdjęcie 2 Opel Insignia 2,0 CDTI Edition Rocznik: 2013, Silnik: 2.0 olej napędowy, Przebieg: 213 899
Do końca aukcji:
13 dni 19 godzin
Kwota netto:
28 400 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Maserati Gran Turismo Maserati Gran Turismo 170 000 PLN Kruszarka KLEEMANN MOBICAT MC 110 Z Kruszarka KLEEMANN MOBICAT MC 110 Z 945 000 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej