Strona główna / Aukcje (Pojazdy)
PARAMETRY
Podkategorie
więcej
Rodzaj aukcji
Cena [zł]
od
do
Rok produkcji
od
do
Przebieg
od
do
Pojemność silnika [cm3]
od
do
Rodzaj paliwa
Rodzaj nadwozia
Ilość drzwi
mniej
Sortuj wg:
Liczba wyników
Volkswagen Crafter 2.5 TDI 136 KM - uszkodzony Rocznik: 2007, Silnik: 2.5 olej napędowy, Przebieg: 1 Volkswagen Crafter 2.5 TDI 136 KM - uszkodzony - Zdjęcie 1 Volkswagen Crafter 2.5 TDI 136 KM - uszkodzony Rocznik: 2007, Silnik: 2.5 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
6 dni 3 godziny
Kwota netto:
13 300 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-06-19 14:00
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGL Rocznik: 2011, Silnik: 4.6 olej napędowy, Przebieg: 390 695 MAN TGL  - Zdjęcie 1 MAN TGL Rocznik: 2011, Silnik: 4.6 olej napędowy, Przebieg: 390 695
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
45 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
FIAT DUCATO 3,0 MJ 177KM Rocznik: 2014, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 458 187 FIAT DUCATO 3,0 MJ  177KM - Zdjęcie 2 FIAT DUCATO 3,0 MJ 177KM Rocznik: 2014, Silnik: 3.0 olej napędowy, Przebieg: 458 187
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
33 100 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Dacia Logan MCV - Uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 1.1 benzyna, Przebieg: 89 821 Dacia Logan MCV - Uszkodzony  - Zdjęcie 2 Dacia Logan MCV - Uszkodzony Rocznik: 2013, Silnik: 1.1 benzyna, Przebieg: 89 821
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
7 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Peugeot Partner 1.6 HDi Rocznik: 2016, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 42 176 Peugeot Partner 1.6 HDi - Zdjęcie 1 Peugeot Partner 1.6 HDi Rocznik: 2016, Silnik: 1.6 olej napędowy, Przebieg: 42 176
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
37 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DACIA LOGAN 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2008, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 1 DACIA LOGAN 1,5 dCi - Uszkodzony  - Zdjęcie 2 DACIA LOGAN 1,5 dCi - Uszkodzony Rocznik: 2008, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
3 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Iveco STRALIS AS 440 S46 E6 Hi-Way Rocznik: 2015, Silnik: 11.1 olej napędowy, Przebieg: 345 365 Iveco STRALIS AS 440 S46 E6 Hi-Way - Zdjęcie 1 Iveco STRALIS AS 440 S46 E6 Hi-Way Rocznik: 2015, Silnik: 11.1 olej napędowy, Przebieg: 345 365
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
136 900 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Iveco STRALIS AS 440 S46 E6 Hi-Way Rocznik: 2015, Silnik: 11.1 olej napędowy, Przebieg: 280 347 Iveco STRALIS AS 440 S46 E6 Hi-Way - Zdjęcie 1 Iveco STRALIS AS 440 S46 E6 Hi-Way Rocznik: 2015, Silnik: 11.1 olej napędowy, Przebieg: 280 347
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
136 700 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
MAN TGL 12.180 4580ccm 180KM Rocznik: 2011, Silnik: 4.6 olej napędowy, Przebieg: 280 501 MAN TGL 12.180 4580ccm  180KM - Zdjęcie 1 MAN TGL 12.180 4580ccm 180KM Rocznik: 2011, Silnik: 4.6 olej napędowy, Przebieg: 280 501
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
56 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
BMW 120 - rama Rocznik: 2006, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1 BMW 120 - rama - Zdjęcie 3 BMW 120 - rama Rocznik: 2006, Silnik: 0.0 inny, Przebieg: 1
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
800 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF FA LF 45.180 - Uszkodzony Rocznik: 2006, Silnik: 5.9 olej napędowy, Przebieg: 1 230 500 DAF FA LF 45.180 - Uszkodzony  - Zdjęcie 2 DAF FA LF 45.180 - Uszkodzony Rocznik: 2006, Silnik: 5.9 olej napędowy, Przebieg: 1 230 500
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
11 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
RENAULT T 460 E6 Night & Day Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 257 893 RENAULT T 460 E6 Night & Day  - Zdjęcie 1 RENAULT T 460 E6 Night & Day Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 257 893
Do końca aukcji:
6 dni 3 godziny
Kwota netto:
173 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Renault Megane 1.5 DCI 110 KM Rocznik: 2016, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 36 085 Renault Megane 1.5 DCI 110 KM - Zdjęcie 7 Renault Megane 1.5 DCI 110 KM Rocznik: 2016, Silnik: 1.5 olej napędowy, Przebieg: 36 085
Do końca aukcji:
7 dni 3 godziny
Kwota netto:
36 400 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
RENAULT Master 2,3 DCi - izoterma + agregat Rocznik: 2013, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 196 657 RENAULT Master 2,3 DCi - izoterma + agregat - Zdjęcie 2 RENAULT Master 2,3 DCi - izoterma + agregat Rocznik: 2013, Silnik: 2.3 olej napędowy, Przebieg: 196 657
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
40 200 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280 KM Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 26 142 Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280 KM - Zdjęcie 9 Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280 KM Rocznik: 2017, Silnik: 2.0 benzyna, Przebieg: 26 142
Do końca aukcji:
6 dni 3 godziny
Kwota netto:
150 000 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
Iveco AS 460 Stralis 4x2 Hi-Way Rocznik: 2013, Silnik: 10.3 olej napędowy, Przebieg: 340 620 Iveco AS 460  Stralis 4x2 Hi-Way - Zdjęcie 1 Iveco AS 460 Stralis 4x2 Hi-Way Rocznik: 2013, Silnik: 10.3 olej napędowy, Przebieg: 340 620
Do końca aukcji:
9 dni 3 godziny
Kwota netto:
78 000 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Ford Transit 2.2 TDCi - uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 110 220 Ford Transit 2.2 TDCi - uszkodzony - Zdjęcie 2 Ford Transit 2.2 TDCi - uszkodzony Rocznik: 2009, Silnik: 2.2 olej napędowy, Przebieg: 110 220
Do końca aukcji:
5 dni 3 godziny
Kwota netto:
10 600 PLN
Ilość ofert: 0
Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: licytacja
DAF XF 440 Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 282 806 DAF XF 440 - Zdjęcie 56 DAF XF 440 Rocznik: 2015, Silnik: 10.8 olej napędowy, Przebieg: 282 806
Do końca aukcji:
9 dni 3 godziny
Kwota netto:
147 900 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Skuter Kymco Agility Delivery Rocznik: 2016, Silnik: 0.0 benzyna, Przebieg: 13 949 Skuter Kymco Agility Delivery - Zdjęcie 1 Skuter Kymco Agility Delivery Rocznik: 2016, Silnik: 0.0 benzyna, Przebieg: 13 949
Do końca aukcji:
13 dni 3 godziny
Kwota netto:
720 PLN
Czas rozpoczęcia: 2018-06-19 13:30

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
Skuter Kymco Agility Delivery Rocznik: 2016, Silnik: 0.0 benzyna, Przebieg: 13 434 Skuter Kymco Agility Delivery - Zdjęcie 2 Skuter Kymco Agility Delivery Rocznik: 2016, Silnik: 0.0 benzyna, Przebieg: 13 434
Do końca aukcji:
13 dni 3 godziny
Kwota netto:
600 PLN

Aukcja z prowizją: 2%
Aukcja: kup teraz
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
Linia do produkcji kabli koncentrycznych ROSENDAHL Linia do produkcji kabli koncentrycznych ROSENDAHL 7 500 000 PLN Ładowarka Caterpillar 966 M Ładowarka Caterpillar 966 M 709 800 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej