Strona główna / Aukcje (Maszyny rolnicze) / Kosiarka do trzciny BCS 622
Kosiarka do trzciny BCS 622
Numer Aukcji 1022
Zakończona | 2784 wyświetlenia

CENA WYWOŁAWCZA
9 800 PLN
2 osoby licytują, wygrywa W...1
AUKCJA
ZAKOŃCZONA
Aukcja z prowizją 2%
Sprzedający:
Idea Getin Leasing S.A.
Miejsce postoju / składowania:
Kolejowa 251
OGŁOSZENIA PROMOWANE Ogłoszenia
promowane
BMW 535 Touring Diesel BMW 535 Touring Diesel 146 700 PLN RENAULT Magnum480  DXi - Uszkodzony RENAULT Magnum480 DXi - Uszkodzony 39 000 PLN
OSTATNIO OGLĄDANE Ostatnio
oglądane
Używamy plików cookies (ciasteczek)Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że zgadzasz się na umieszczenie ich w Twoim urządzeniu końcowym.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach

Nie pokazuj więcej